Виберіть підкатегорію
Сучасний світ диктує нові технологічні правила, яким багато хто намагається слідувати, і якщо кілька років тому кнопковий телефон був основою для того, щоб завжди бути на зв'язку, то сьогодні технології змінилися. У сучасному ритмі життя дуже важливо залишатися на зв'язку, але не завжди акумулятори витримують навантаження і дуже швидко розряджаються. Щоб завжди бути на зв'язку в потрібний момент, потрібно мати при собі портативний зарядний пристрій.
Power Bank - це маленький портативний пристрій, який поміщається навіть у кишеню і може стати надійним «другом» кожного, хто не може уявити життя без смартфона, або любить подорожувати.
Power Bank дуже компактний і дає змогу носити його завжди з собою. За відсутності доступу до електронної мережі, можна під'єднати до нього не лише телефон, а й фотоапарат чи планшет. Купити Power Bank сьогодні не має ніяких складнощів, в нашому магазині надано широкий асортимент зарядних пристроїв на будь-який смак.
Характеристики портативного зарядного пристрою
- Ємність;
- Сила струму;
- Захисна функція
- USB виходи
Зовнішні акумулятори володіють різною ємністю, в середньому це від 5000 до 20000 мАг. Даний критерій визначає кількість переданої енергії в процесі зарядки. Для кожного гаджета потрібна певна кількість ампер-годин, це обов'язково потрібно враховувати при купівлі портативного зарядного пристрою. Чим вищий показник сили струму, тим довше буде заряджатися підключений пристрій. При купівлі Power Bank потрібно враховувати наявність захисту від вологи, температурних змін, стрибків напруги. Важливу роль відіграє кількість USB виходів. Але що більша вага і розмір, то складніше перевозити його з собою.
Купити портативні зарядні пристрої та бути завжди на зв'язку - комфорт сучасного світу. Розробники гаджетів вдосконалюють портативні зарядні пристрої та збагачують їх додатковими опціями. Деякі прилади мають вбудований індикатор заряду або дисплей, завдяки якому можна відстежувати рівень енергії, а також мають Wi-Fi.
Сьогодні можна знайти портативні зарядні пристрої з різними корпусами. Найміцніші - металеві, але пластикові мають малу вагу, яка буде непомітною при носінні. Гладка поверхня легко псується і накопичує пил, а рельєфна виділяється тим, що дає змогу уникнути ковзання, що дуже актуально.