Про передплату

Нам часто ставлять питання, навіщо вносити передоплату, якщо ви точно плануєте забрати товар на пошті. Друзі, ми беремо мінімальну передоплату за пересилку товару в два боки, тобто за доставку. На випадок, якщо товар вам не підійде і ви відправите його назад.  Сума залежить від самого товару. Це від 200 грн до 500 грн.

 

Якщо я вношу передоплату, я переплачую за товар? 

Якщо ви забираєте товар на пошті, то відраховуються податки. Тобто, ви не переплачуєте, про передоплату ніхто не забуває. По суті, на пошті ви оплачуєте з початкової суми товару.

Зауважте, якщо ви користувалися послугою накладеної платежі, перевізник включає в себе вартість доставки комісією 2% за обробку платежу. Цю комісію оплачує отримувач.

Якщо ви не хочете платити комісію за пересилку грошей, ви завжди можете повністю оплатити товар, а на пошті заплатити лише за доставку. 

Щоб виключити всі ризики (не підійшов розмір/кольор/матеріал/ Вигляд), ми заздалегідь представимо фото/видео звіти конкретно вашого замовлення (не фото з сайту) і заміри. 

Отже, плата є гарантією того, що ви заберете товар поштою. Сума передоплати відрахується з фінільної, таким чином ви не переплачуєте.

 

Наприклад:

Ви замовили товар за 4700 грн накладеним платежом. Сума передоплати становитиме 200 грн. 

Після отримання передоплати, ми надсилаємо ваше замовлення. 

На пошті ви оплачуєте:

  • Ціна доставки до вашого міста
  • 4500 грн за взуття (4700 - 200 рн передоплати)
  • 2% + 20 грн комісії для пересилання грошей (у слугах Нової Пошти)

У випадку, якщо ви не захотіли використовувати платежу, а відразу сплатили взуття, ви платите поштою лише вартість доставки.

Важливо! Пердплата після підтвердження замовлення вже не повертається!